VI Edycja

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci

do wzięcia udziału w 6. edycji

Kampanii Rowerowy Maj!!

Rowerowy Maj poprzez zabawę, połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje jazdę na rowerze i hulajnodze. Kampania uczy przy tym najmłodszych dobrych nawyków w ruchu drogowym i buduje ich świadomość na temat ochrony środowiska oraz wpływu każdego z nas na jakość powietrza w mieście.

Również w tym roku nasza placówka będzię uczestniczyła w sportowej zabawie!

Rowerowy Maj 2023

REGULAMIN KAMPANI "ROWEROWY MAJ" PDF
REGULAMIN KAMPANI "ROWEROWY MAJ" W JĘZYKU UKRAIŃSKIM PDF
ULOTKA INFORMACYJNA DLA RODZICÓW` PDF

WYNIKI TEGOROCZNEJ

KAMPANII

ROWEROWY MAJ

GRATULACJE WSZYSTKIM UCZESTNIKOM !!

SERDECZNIE

ZAPRASZAM WSZYSTKICH

DO UDZIAŁU W PIKNIKU

PODSUMOUJĄCY

KAMPANIE ROWEROWY MAJ

Serdecznie zapraszamy Was i Wasze dzieci na Piknik, podczas którego oficjalnie zakończymy tegoroczną kampanię Rowerowy Maj. Piknik odbędzie się 18 czerwca 2023 r. na terenie Parku im. Z. Herberta przy ul. Romaszewskiego w Warszawie.Piknik poprzedzi wspólny przejazd ulicami Warszawy.

Przejazd rozpoczniemy o godzinie 11.30 pod Bramą nr 2 Stadionu Narodowego, gdzie zapraszamy na taneczną rozgrzewkę.

Następnie o godzinie 12.00 z Ronda Waszyngtona ruszamy w kolorowym, wesołym przejeździe rowerowo-rolkowohulajnogowym do Parku im. Z. Herberta. Trasa przejazdu liczy około 10 kilometrów i prowadzi przez Most Poniatowskiego - al. Jana Pawła II - ul. W. Broniewskiego - ul. Z. Romaszewskiego.

Sam Piknik rozpoczniemy o godz. 13.00, a około godz. 13.30 oficjalnie ogłosimy wyniki tegorocznej kampanii i wręczymy nagrody dla 3 najaktywniejszych klas i 3 grup przedszkolnych z najaktywniejszych placówek uczestniczących w Rowerowym Maju.

ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW PDF